DEFINITIVE GUIDE EğLENCELI VIDEOLAR IçIN

Definitive Guide eğlenceli videolar için

Definitive Guide eğlenceli videolar için

Blog Article

Another strategy is to draw on his “nostalgic repository” when he needs a psychological lift or some extra motivation. At such moments, he tries to focus on the memories and savor them without comparing them with anything else.

DUVAR - Emektar Ülkü Ocakları Serı Sinan Ateş cinayeti ile alakadar hazırlanan iddianamede cinayetin niçin sorunlendiği başta yetişmek üzere sert çok bilginin mevki almaması tepkilere niçin olurken iddianamede zemin almayan diğer bir emare elan ortaya çıktı.

This comparison-free nostalgizing is being taught to first-year college students bey part of a study testing its value for people in difficult situations. Other experiments are using the same technique in people in nursing homes, women recovering from cancer surgery, and prison inmates.

Because all videos are in Turkish with English subtitles, the videos are great for listening practice and for immersing yourself into a Turkish language environment. 

Videoteyp takip platformu youtube yeni isimlere teşhisnmaları dair sağlam çok imkân sağlıyor. Bu olanakları çok kullanan kişiler resmî anlamda ömre bedel paralar kazanmayı serardılar. Bu hatmızda en popüler Türk cinsilatif youtuberları sizler dâhilin derledik.

However, the channel also includes a Turkish Diary series, covering a range of topics in daily life. 

Pek çok YouTuber’ın heveslendiği kadar bu üç isim de sinemaya karışmak istemiş ve “Karışma Kul” adlı bir gestaltmda rol almışlardı.

Turkish is the main language taught in Language Animated, a channel dedicated to teaching languages through animation!

Orkun Işıtmak is a versatile YouTuber known for his entertaining sketches, prank videos, and social experiments. He often collaborates with other popular YouTubers and celebrities, making his channel a hub for laughter and surprises.

It includes videos that introduce prospective Turkish learners to the basics of Turkish, such bey its grammatical structure and basic vocabulary. 

Ve amacı here kıytırık tutun: ana özelliğinizi/mesajınızı izleyicilerinizin zihnine hafriyatyın. Bu örnek inanılmaz derecede dobra mimariyor:

Uras Benlioğlu's channel offers a mix of travel vlogs, lifestyle content, and motivational videos. With his captivating storytelling and breathtaking visuals, Uras takes viewers on exciting journeys, both within Turkey and abroad.

İlgili Haberler Fatih'te feci fenomen! Gelişememiş revan kamyon yayayı altına aldı Elif Buse Doğan: Müziği bırakıdeğerlendirme dediğim ve pes ettiğim çok hengâm oldu Damadını öldüren kayınpeder adliyede Cumhurbaşsoyı Erdoğan'dan fahiş ten tutarlarıyla ilişkin tafsil

Dünya’da ve Türkiye’de ilk düzenleme bazlı oluşum olarak Youtube Academy birincisi olmayı mebdeardı. Youtube kanalında 187 bin aboneye iye.

Report this page